נעשה הכל בשביל השקט שלך!!!  עורך דין ירושות

  עו"ד ירושות

  המשרד מייצג ומלווה תביעות בדיני ירושות: 

  בדיני ירושות יש חוקים ותקנות המגנים מצד אחד על רצון המצווה ומצד שני מסדירים את זכויות היורשים. לרוב המחלוקות בדיני צוואות וירושה הינם על עיזבון בעל ערך רב המחיל נכסים, זכויות סוציאליות, כספים ומגוון רחב של מיטלטלין בעלי ערך כספי וסנטימנטלי. לבעלי הדין בדיני צוואות  וירושות ישנם מספר לא מבוטל של טענות כנגד הירושה, היורשים וכשרות הצוואה. במקרים מסוימים יש מקום למנות מנהל עיזבון לרבות כאשר יש יורש שהוא קטין או פסול דין, כאשר יש עסק פעיל ו/או דירות בשכירות. מנהל העיזבון דואג להמשך ניהול המקורות המכניסים בעיזבון ובמקביל דואג לחלוקת הרווחים והכספים לכלל היורשים על פיצו קיום הצוואה או צו הירושה. 

  כאשר אדם הולך לעולמו, מדובר ללא ספק על דבר מצער ביותר לכל בני המשפחה שלו. כאשר הוא מותיר אחריו עיזבון, בני המשפחה אשר מוגדרים כיורשים החוקיים שלו, יכולים לקבל את החלק המגיע להם מהעיזבון שלו הן בהתאם לצוואה במידה והוא השאיר אחת והן בהתאם לחוק הירושה במידה ולא הותיר אחריו צוואה. כמובן שבכדי לקבל את החלק שלהם בעיזבונו של המנוח, עליהם להגיש בקשה מתאימה וכן את כל המסמכים הרלוונטיים לבקשה ועל כן, חשוב מאוד לבחור עו"ד ירושות מקצועי ומנוסה אשר ילווה אתכם בהליך או בכל בעיה אחרת הנלווית לתחום צוואות וירושות.

  מיהו עו"ד ירושות?

  עו"ד ירושות הוא עורך דין אשר לרוב עוסק בכל דיני המשפחה. הוא מציע את שירותיו גם בנושאים הנוגעים לצוואות ולירושות לרבות: עריכת צוואה, הוצאת צוואה לפועל, ייצוג של קרובים המתנגדים לצוואה, הגשת בקשה לרשם הירושות בכדי להוציא לפועל צוואה או ירושה בהתאם לחוק, ייצוג במקרי של סכסוכי ירושה בבית המשפט ועוד. אין ספק כי לעורך דין מעין זה יש תפקיד חשוב ועל כן, הוא חייב להיות מקצועי ומנוסה ביותר בתחום זה. כיום ניתן למצוא לא מעט עורכי דין העוסקים בתחום הצוואות והירושות ועל כן, אין ספק שטרם בוחרים את עורך הדין הרלוונטי לכם, יש לבדוק ולוודא כי אכן מדובר על עורך דין שכדאי לבחור בשירותיו.

  כיצד תבחרו עו"ד ירושות?

  אם אתם כאמור זקוקים לשירותיו של עו"ד ירושות, אין ספק שחשוב מאוד שתבררו היטב אודות עורך הדין טרם אתם בוחרים בו. עליכם לוודא כי מדובר על עורך דין בקיא מאוד בתחום זה, אשר עסק בו לא מעט שנים והעניק ליווי וייצוג ללא מעט לקוחות. חשוב לדעת שישנם עורכי דין העוסקים בתחום דיני משפחה שאין להם ותק וניסיון דווקא בתחום ירושות ועל כן, לא די לבחור בעורך דין דיני משפחה מקצועי, אלא יש לוודא שהוא התמחה לא מעט בתחום הירושות והצוואות והוא ידע כיצד לסייע לכם בצורה מדויקת. כמובן שכדאי מאוד לבדוק האם מדובר על עורך דין מומלץ ובעל מוניטין בתחום.

  אם אתם זקוקים לשירותיו של עו"ד ירושות מקצועי ומנוסה, צרו קשר עם משרד עו"ד קלינגהופר ביטון ושות'.

  עורך דין בענייני ירושה

  עורך דין בענייני ירושה

  סכסוכי ירושה בין יורשים הם סכסוכים שונים עם מאפיינים מיוחדים. לרוב מדובר על סכסכוך בין בני משפחה וקרובים. המוריש שהוא בעל הדעה לרוב איננו בחיים בכדי להביע את דעתו לכל טענה העולה על ידי בני המשפחה וכל אחד מהיורשים מעוניין לשמור על זכויותיו. בכדי לשמור על הזכויות ששל יורשים מומלץ מאוד להיעזר בשירותיו של עורך דין בענייני ירושה אשר מומחה בתחום זה.

  דיני ירושה – מה חשוב לדעת?

  דיני ירושה הם דינים הנוגעים הן לאדם כאשר הוא בחיים והן לאחר שעוזב את העולם. כאשר הוא בחיים הוא יכול לבחור עורך דין בענייני ירושה וצוואות אשר יסייע לו לתכנן את הצוואה שלו וזאת בכדי למנוע עד כמה שניתן סכסוכי ירושה בשל חלוקה לא הוגנת של ירושה בהעדר צוואה. עורך דין מומחה בתחום ידע כיצד למנוע מלכתחילה מלחמות ירושה בעתיד וזאת באמצעות צוואה איכותית חוקית תוך שהוא משתמש בכל הידע אשר הוא צבר הן בחוק והן בפסיקה הרלוונטית. השלב השני שבו דיני ירושה באים לידי ביטוי הוא כאמור לאחר פטירתו של האדם, כאשר בשלב זה היורשים פונים לעורך דין בכדי לקבל צו ירושה מרשם הירושה או בבית הדין הרבני. במקרה שבו אין צוואה או צו קיום צוואה, חשוב מאוד להיעזר בעורך דין מומלץ ומקצועי הבקיא בחוק, בפסיקה ובתקנות וכן בהיבטים המשפטיים הנוגעים לנושא.

  כיצד תבחרו עורך דין בענייני ירושה?

  אם אתם זקוקים לשירותיו של עורך דין בענייני ירושה הן בכדי לערוך צוואה, להוציא צוואה לפועל או לחלק עיזבון של אדם שנפטר ללא צוואה או אם אתם זקוקים לשירותיו לצורך ייצוג בסכסוכי ירושה, חשוב מאוד שתבחרו אותו בצורה הטובה ביותר. עליכם לבחור בעורך דין מקצועי ומנוסה אשר בקיא באופן מוחלט בדיני ירושות וצוואות. מעבר לכך, יש לוודא כי מדובר על עורך דין מומלץ מאוד על ידי קהל לקוחות גדול שבחר בשירותיו ויכול להעיד כי היה מרוצה וכן, שמדובר על עורך דין אשר יש לו מוניטין בתחום.

  אם אתם זקוקים לשירותיו של עורך דין בענייני ירושה מקצועי ומנוסה בתחום, צרו קשר עם משרד עו"ד קלינגהופר ביטון ושות'.

  עו"ד ירושה מומלץ

  נעשה הכל בשביל השקט שלך!!!   אולי יעניין אתכם

   חברה לפיתוח אתרים חברה לפיתוח אתרים
   דילוג לתוכן