נעשה הכל בשביל השקט שלך!!!  עורך דין צוואות

  עורך דין מומחה לצוואות

  למשרד עורכי דין קלינגהופר ביטון ושות' מוניטין וניסיון של שנים רבות בערכית צוואות ובליווי מאות לקוחותיו בבקשות לצו קיום צוואה וצווי ירושה אצל רשם הירושות. המשרד מיצג בתביעות ירושה מורכבות.

  המשרד עורך ומכין צוואות

  כתיבת ועריכת צוואה הינה חשובה  ומהותית. מצד אחד הצוואה צריכה להיות ברורה ולהראות את רצון המצווה, מצד שני הצוואה חייבת להיות כתובה וערוכה כך שלא יהיו בעיות וסיבוכים לאחר פטירת המצווה. בנוסף צוואות הדדיות כתובות ומנוסחות כך שהן שומרות על זכויות בני ובנות הזוג ומונעות חלוקת עיזבון לכלל היורשים עד פטירת שני בני הזוג.

  אם כמעט ולא יצא לכם להתעסק עם עורכי דין במהלך החיים שלכם, בעורך דין צוואות וירושות ככל הנראה תתקלו במהלך החיים שלכם. עו"ד צוואות וירושות הוא עורך דין אשר עוסק בתחום של עריכת צוואות לכל אדם שחפץ בכך, בתחום של הוצאת צוואות וכן ירושות לפועל לאחר שאדם הולך לעולמו בתהליך מסודר, בייצוג בסכסוכי ירושה ועוד. אם אתם זקוקים לשירותיו של עו"ד צוואות חשוב מאוד שתבחרו אותו בצורה נכונה על מנת שהשירות שהוא יציע לכם יהיה יעיל ואיכותי.

  המקור לדיני צוואות וירושות

  חוק הירושה נחקק בשנת 1965. החוק המדובר מסדיר את כל הנושא של צוואות וירושות. הוא מתאר כיצד עורכים צוואה בצורה חוקית, מה הדין במקרה שבו האדם נפטר ולא מותיר אחריו צוואה שמורה כיצד רכושו יחולק, מיהם היורשים על פי צוואה ומיהם יורשים במקרה שאין צוואה וכמובן מה קורה במקרים שבהם אין יורשים. מעבר לכך החוק מפרט גם מי הסמכות המשפטית אשר מוסמכת לשפוט בתחום צוואות וירושות. הצוואה איננה סתם מסמך. היא מסמך שמפרט מה האדם מעוניין שיעשה ברכושו לאחר שהוא נפטר. אם היא לא מנוסחת בהתאם לכללים הרי שלא יהיה לה תוקף לאחר מותו של האדם. החוק מפרט לגבי צוואה בפני עדים, צוואה בכתב יד, צוואה אשר נערכת בפני אשות ציבורית וכן אודות צוואה אשר נערכת בעל פה. ישנם קריטריונים מדויקים הנוגעים לכל סעיף בפני עצמו.

  מה תפקידו של עו"ד צוואות?

  עו"ד צוואות וירושות הוא איש מקצוע אשר עוסק בסיוע בכתיבת צוואות בצורה שאיננה משתמעת לשני פנים. כאשר מדובר על חלוקת רכוש ללא צוואה ההגדרות ברורות, אך עורך דין מעין זה מסייע ליורשים להוציא לפועל את צו הירושה. כמובן שגם במקרה של צוואה הוא מסייע ליורשים לקבל צו מימוש צוואה מהרשם לענייני ירושות בצורה הנוחה והמהירה ביותר. מעבר לכך, הוא מייצג צדדים שונים בסכסוכי ירושה במידה והם מגיעים לבית המשפט. ישנם גם מקרים של צוואה הדדית שבה בני זוג מחליטים לערוך צוואה משותפת שמקפיאה כל פעולה בנכסים אם אחד מהם נפטר וזאת בכדי שבן הזוג הנותר לא יישאר ללא רכוש בשל מאבקי רכוש או רצון של הילדים לקבל חלק מהרכוש.

   אם אתם זקוקים לשירותיו של עו"ד צוואות וירושות מקצועי ומנוסה בתחום, צרו קשר עם משרד עורכי דין קלינגהופר ביטון ושות'.

  עו"ד צוואות

   

  עו"ד צוואות

  לא מעט אנשים מעוניינים בשלב מסוים בחייהם לערוך צוואה. מדובר על מסמך חוקי אשר מורה כיצד לחלק את הרכוש שלהם לאחר מותם בצורה מדויקת. לא מעט אנשים המעוניינים שלא ייווצרו סכסוכי ירושה וכן אשר מעוניינים שרכושם יחולק שלא בהתאם לדיני הירושה הבסיסיים המגדירים מיהם היורשים וכיצד הרכוש יחולק בהעדר צוואה, דואג לכתוב צוואה עוד בחייו. כמובן שעריכת צוואה איננה עניין של מה בכך והיא דורשת מומחיות משפטית הנוגעת לתחום זה. על כן, אם אתם מעוניינים לערוך צוואה, חשוב מאוד שתבחרו עורך דין מומחה לצוואות אשר יסייע לכם לעשות זאת בצורה טובה.

  מה קורה אם האדם לא מותיר אחריו צוואה?

  כאשר אדם נפטר, במידה ויש צוואה שהוא הותיר אחריו, הרי שיורשיו יגישו בקשה לרשם לענייני הירושה לקיום צו ירושה בהתאם לצוואה. כמובן שאם הצוואה חוקית והכל תקין בה לאחר תהליך בירוקרטי, הצוואה תצא לפועל וכל אחד מהיורשים יקבל בדיוק את מה שקבע שיקבל האדם בצוואתו. במידה ואין צוואה, החוק מגדיר מיהם היורשים החוקיים של כל אדם. אותם יורשים חוקיים מגישים בקשה למימוש צו ירושה מהרשם לענייני ירושה. כאשר הרשם משאר את בקשתם הרי שרכושו של האדם יחולק בהתאם לחוק, כאשר החוק הוא שיקבע באיזה אופן הרכוש מחולק בין היורשים החוקיים בהעדר צוואה. כל אדם שמעוניין שהרכוש שהוא מותיר אחריו יחולק בצורה מדויקת בהתאם לרצונו, חייב להותיר אחריו צוואה הנערכת בצורה מדויקת בעזרת ליווי של עורך דין מומחה לצוואות.

  כיצד תבחרו עורך דין מומחה לצוואות?

  אין ספק שבכדי שצוואה תהיה חוקית ובכדי שהיורשים יקבלו בדיוק את מה שרצה המוריש, עליו לבחור עורך דין מומחה לצוואות שיעזור לו בניסוח הצוואה בצורה חוקית. עורך דין מעין זה יסייע לאדם לממש את רצונו לגבי חלוקת הרכוש שלו בצורה הטובה ביותר באמצעות ניסוח צוואה בצורה חוקית. לא פעם שפה משפטית היא שפה מורכבת ועל כן, לא כדאי לנסות ולערוך צוואה באופן עצמאי.

  אם אתם מחפשים עורך דין מומחה לצוואות מקצועי שיסייע לכם בעריכת הצוואה שלכם, צרו קשר עם משרד עורכי דין קלינגהופר ביטון ושות'.

  עורך דין מומחה לצוואות

  נעשה הכל בשביל השקט שלך!!!   אולי יעניין אתכם

   חברה לפיתוח אתרים חברה לפיתוח אתרים
   דילוג לתוכן