נעשה הכל בשביל השקט שלך!!!  עורך דין תביעות ביטוח

  עורך דין ביטוח

  ישראל רבים מבוטחים במגוון של פוליסות ביטוח שונות. בבוא היום המבוטחים יוכלו לתבוע את חברות הביטוח וזאת בכדי לקבל את כספי הפוליסה. חשוב לדעת כי הליך תביעות חברות הביטוח איננו הליך פשוט. לא פעם התביעות הללו נדחות וכן יש צורך להגיש ערעור או להגיש את תביעה לבית המשפט. כמובן שהמבוטח נדרש להוכיח ראיות והוכחות שונות לטענות שלו ועל כן, אין ספק כי חשוב מאוד לערב עורך דין תביעות ביטוח מקצועי אשר יוכל לסייע לאדם בתהליך התביעה כולו.

  מהן פוליסות ביטוח?

  כמעט כל אזרח ישראלי כיום מבוטח במגוון ביטוחים שונים. ישנם ביטוחים אישיים כגון: ביטוח סיעודי, ביטוח חיים או ביטוח רפואי פרטי. ביטוחים נוספים הם ביטוחים עבור רכוש יקר שיש לאדם לרבות ביטוח רכב, ביטוח דירה או ביטוח לחפצים יקרי ערך. מעבר לכך ניתן למצוא ביטוחים כלליים לרבות ביטוח תאונות עבודה, ביטוח של עובדים למעסיקים ועוד. הדיל הביטוחי אשר משותף לכל פוליסת הביטוח הוא שהמבוטח משלם מדי חודש תשלום כלשהו לחברת הביטוח ובתמורה, כאשר ייגרם למבוטח הנזק אשר פוליסת הביטוח מגינה בפניו, חברת הביטוח תעניק פיצוי כספי למבוטח. כך לדוגמא: אדם יכול לשלם תשלום קבוע כלשהי לחברת הביטוח עבור ביטוח הרכב שלו ואם הרכב שלו יעבור תאונה ויינזק, חברת הביטוח תשלם את העלות של התיקון או את השווי שלו. כמובן שבכדי להפיק את המקסימום מתביעות ביטוח חשוב ביותר לבחור עורך דין תביעות ביטוח מקצועי ומנוסה.

   כיצד תבחרו עורך דין תביעות ביטוח?

  עורך דין תביעות ביטוח הוא עורך דין אשר ילווה את המבוטח בכל הליך התביעה. הוא יעניק לו ייצוג הולם בכל אחד מהשלבים וכן ינחה אותו כיצד לנהוג בפני בית המשפט במידה והתביעה מגיעה לבית המשפט וכן כיצד לנהוג מול חברת הביטוח. מעבר לכך הוא יעשה כל מה שהוא יכול בכדי שהאדם יקבל את הסכום הכספי המקסימלי מחברת הביטוח בגין אותה תביעה. מכיוון שלעורך הדין המדובר יש תפקיד חשוב מאוד, אין לבחור אותו בלי שבודקים האם הוא מומחה ומקצועי בתחום, האם הוא מומלץ ובעל מוניטין והאם אכן כדאי לבחור דווקא בו.

  אם אתם מחפשים עורך דין תביעות ביטוח מקצועי ומנוסה צרו קשר עם משרד עו"ד קלינגהופר ביטון ושות'.

  עורכי דין לתביעות נגד חברות ביטוח

   

  עורכי דין לתביעות נגד חברות ביטוח

  מרבית האנשים כיום רוכשים פוליסות ביטוח כאלה ואחרות למקרה של אובדן כושר עבודה, נכות כתוצאה ממחלה או תאונה, ביטוחי חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח רכב ועוד. לא פעם חברות הביטוח השונות דוחות את התביעות וזאת בשל טענות שונות והן מקוות שכך המבוטח יוותר על הזכויות שלו או יסכים להתפשר על חלק מהסכום אשר מגיע לו. מכיוון שתביעות כנגד חברות ביטוח הן תביעות לא קלות, אין ספק שחשוב מאוד לבחור מבין עורכי דין לתביעות נגד חברות ביטוח את עורך הדין הטוב ביותר אשר יעניק לכם את הייצוג האיכותי ביותר ויפיק לכם את המקסימום מהתביעה שלכם.

  מדוע חברות הביטוח מסרבות לשלם?

  רוב הזמן, מבוטחים אשר מגישים תביעות נגד חברות הביטוח נדחים ללא שום הצדקה, למרות שבהתאם למצב הביטוחי המשפטי שלהם הם אמורים לקבל את התגמול הביטוחי. חברות ביטוח דוחות במרבית הזמן כמעט 30 אחוזים מתביעות הביטוח המוגדות במדינת ישראל והסיבות לכך הן רבות. בין הסיבות שלהן ניתן למצוא גילוי לא מלא בעת תצהיר בריאות, קיום של חריגים בפוליסה, חוסר או אי צירוף של מסמכים נדרשים, מבוטח שלא עומד בתנאים של הפוליסה, טענה הנוגעת להתיישנות של תביעה ועוד. לא מעט מבוטחים מוצאים את עצמם עומדים חסרי אונים בסירוב של חברת הביטוח שלהם להעניק להם את הגמול שמגיע להם בגין המקרה, על אף שהם שילמו באופן מלא לחברת הביטוח עד כה. על כן, אין ספק כי הדבר החשוב ביותר לעשות הוא לבחור מבין עורכי דין לתביעות נגד חברת הביטוח את עורך הדין המקצועי והטוב ביותר אשר יסייע לכם בתהליך התביעה.

  עורכי דין לתביעות נגד חברות הביטוח – מה חשוב לדעת?

  עורכי דין לתביעות נגד חברות ביטוח הם עורכי דין בעלי ידע מקצועי רחב היקף בכל הנושא של ביטוחים שונים, תביעות נגדם וכל פרט אחר הנוגע לנושא זה ועל כן, יש להם את היכולת להעניק לכל אדם המעוניין לתבוע חברת ביטוח כזאת או אחרת, ייצוג הולם הן נגד חברת הביטוח והן בבית המשפט במידה והתביעה מגיעה לבית המשפט. כאשר בוחרים עורך דין מקצועי ומנוסה בתחום יש סיכוי הרבה יותר גבוה  שהתביעה שלכם תתקבל.

  אם אתם מחפשים עורך דין תביעות ביטוח מקצועי ומנוסה, צרו קשר עם משרד עו"ד קלינגהופר ביטון ושות'.

  עורך דין נגד תביעות ביטוח

   

  עורך דין נגד תביעות ביטוח

  כל אדם שמבוטח בביטוח כלשהי מצפה כי חברת הביטוח תתייצב לצידו ותשלם לו את כל מה שמגיע לו. אולם, ברגע האמת חברות הביטוח נוטות להערים לא מעט קשיים וכן להתחמק מתשלום שמגיע לאדם. בכדי להתמודד בצורה הטובה ביותר מול חברות הביטוח בכל תביעת ביטוח באשר היא, חשוב מאוד לבחור עורך דין נגד תביעות ביטוח אשר ידוע כמקצועי ומומחה בתחום. אם אתם תוהים כיצד לבחור אותו בצורה הטובה ביותר, כדאי שתקראו את המאמר הבא.

  מה צריך לדעת על תביעות ביטוח?

  כאמור, מרבית האנשים מחזיקים כיום בסוג מסוים של ביטוח לרבות: ביטוח חיים, ביטוח רכב, ביטוח בריאות, ביטוח דירה ועוד. כל אדם משלם לחברות הביטוח שהוא מבוטח בהן פרמיות אשר לא פעם הן מאוד יקרות מדי חודש כאשר הוא יודע שאם ירחש אירוע כלשהו אשר בגינו הוא ביטח את עצמו באותו סוג ביטוח, חברת הביטוח תעמוד לצידו ותשלם לו את המגיע לו. אולם, חשוב מאוד לדעת כי חברות הביטוח מערימות המון קשיים כאשר הדבר מגיע לתביעה נגדן ועל כן, עורך דין נגד תביעות ביטוח הוא קריטי בכל תביעת ביטוח. ראשית כל, חשוב שתדעו שכאשר מתרחש אירוע ביטוחי כלשהו עליכם לדווח על כך בצורה ישירה לחברת הביטוח. איחור במסירת ההודעה לחברת הביטוח יכול לספק לה סיבה להתחמק מהתשלום. ישנן לא מעט שגיאות נפוצות שלא מעט אנשים עושים כאשר הם מנהלים תביעות מול חברת ביטוח כזאת או אחרת ועל כן, אין ספק שחשוב מאוד לבחור בעורך דין מקצועי ומנוסה אשר יסייע לכם בתביעות ביטוח.

  עורך דין נגד תביעות ביטוח הוא קריטי עבור תהליך תביעה מול חברת הביטוח וזאת בכדי שתצליחו לקבל את הפיצוי הכספי המקסימלי אשר מגיע לכם בגין התביעה שלכם. עורך דין מעין זה ידע כיצד ללוות אתכם בצורה נכונה, שלב אחר שלב וכן להעניק לכם ייצוג הולם הן מול חברת הביטוח והן במקרה הצורך גם בבית המשפט. המטרה שלו היא שתביעת הביטוח שלכם תשיג עבורכם את המקסימום במינימום מאמץ מצדכם.

  אם אתם זקוקים לשירותיו של עורך דין מקצועי ומנוסה בתחום תביעות ביטוח, צרו קשר עם משרד עו"ד קלינגהופר ביטון ושות'.

  עורך דין ביטוח

  נעשה הכל בשביל השקט שלך!!!   אולי יעניין אתכם

   חברה לפיתוח אתרים חברה לפיתוח אתרים
   דילוג לתוכן